- Elpojošā līmplēve, kas tiek uzlikta pēc tetovēšanas, uz tetovējuma jātur līdz 3 dienām.
- Tetovējums jāieziež ar krēmu. Latvijas aptiekās labs un viegli pieejams ir BEPANTHEN PLUS krēms, kas jāuzklāj aptuveni ik pēc 4 stundām plānā kārtiņā.
- Turpmāk mazgā tetovējuma vietu vismaz 2 reizes dienā un uzklāj tetovējumu kopšanas līdzekli 3-5 reizes dienā.
- Dzīšanas procesa laikā (parasti 2-5 dienas) tetovējumam uzaug krevele. Šajā stadijā bieži novērojama viegla niezes sajūta, taču tetovēto vietu nekādā gadījumā nedrīkst kasīt vai berzēt. Krevele var nonākt kopā ar daļu no Tava tetovējuma! Pret niezi palīdz tetovēšanas kopšanas līdzekļa uzklāšana.
- TETOVĒJUMS NEDRĪKST BŪT SAUSS!!!
- Dzīšanas procesa laikā (5-7dienas) NEDRĪKST iet pirtī, peldēties, intensīvi sportot, svīst un lietot rūgstošus alkoholiskos dzērienus (alus, vīns, šampanietis un tml.). Nelieto apģērbu, kas varētu pielipt tetovējumam, ilgstoši nemērcē tetovējumu.
- 3 nedēļas pēc tetovējuma sadzīšanas nav vēlams to pakļaut tiešiem saules stariem vai sauļoties solārijā. Tas var pabalināt pigmentu vai pat izraisīt alerģisku reakciju.
- Lai tetovējuma pigments nezaudētu košumu arī turpmākos gadus, atrodoties saules vai solārija gaismā, iesaku smērēt tetovējumu ar visstiprāko pretiedeguma krēmu (50; 50+ SPF).

Uzdod jautājumu